194 | DOMORODÉ DĚVČE
HNĚVSKOVSKÝ Jaroslav (1884 – 1956)
- starting price: 16 000 CZK
- hammer price: 18 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na papíře adjustovaném na kartonu, 40 x 49 cm, datace 1947, signováno vlevo dole JAR. HNĚVKOVSKÝ 1947.
Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, Galerie Diamant S.V.U. Mánes, 4. 4. – 31. 5., Praha, 2013.
Metamorphoses – Proměny ženy ve výtvarném umění, S.V.U. Mánes, 4. 4. – 31. 5., Praha, 2013, s. 76/77.